Repertuar

W repertuarze:

           szczegóły w repertuarze

 

           szczegóły w repertuarze

UWAGA: Seanse filmu The Hollow Child

zostały odwołane z przyczyn niezależnych

od kina. Przepraszamy.

 

Co w trawie piszczy

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Pasikonik Tonik jest prawdziwym włóczykijem. Przemierza świat w podskokach, nigdzie nie zagrzewając dłużej miejsca. Pewnego dnia trafia na łąkę tak piękną, że postanawia zatrzymać się tu na dłużej. Szczególnie, że wpadła mu w oko urocza i dobra Królowa Pszczół Margerytka. Zakochany polny konik gotów jest na wszystko, by mieszkańcy łąki uznali go za dobrego kumpla, a nawet przyjaciela. Niestety nie znając jeszcze miejscowych „układów” daje się omotać podstępnej osie i zamiast stać się przyjacielem, mimo woli zasłuży na miano wroga łąki. Tonik jednak nie daje się za czułki wodzić i zamiast się poddać i zwiać w świat, postanawia naprawić swe błędy, obronić łąkę przed armią szerszeni i zasłużyć na serce królowej.

10 sierpnia: 17:00

11 sierpnia: 17:00

 12 sierpnia: 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h28

 


Thelma

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Początek studiów w Oslo to dla młodej kobiety początek nowego życia. Po raz pierwszy rodzi się w Thelmie miłość. Przeżywanie i uporządkowanie związanych z dorosłością emocji komplikuje nie tylko nieustająca kontrola ze strony rodziców – religijnych fanatyków. Okazuje się, że w Thelmie drzemią ukryte, nadprzyrodzone siły, które pozwalają bohaterce zmieniać i kształtować rzeczywistość. Siły te dają o sobie znać w chwilach, gdy Thelma przeżywa stres lub niepokój.Wkrótce zawładną ciałem i umysłem dziewczyny, zmienią życie jej i otoczenia. Czy wtedy Thelma stawi czoła pytaniom o własną tożsamość?

10 sierpnia: 19:00

11 sierpnia: 19:00

 12 sierpnia: 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h56

 


Książę Czaruś

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Dawno, dawno temu niegodziwa Wiedźma rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czarusia, świadomy klątwy, jaka ciąży nad synem, ma już dość sercowego chaosu panującego w królestwie i stawia przed chłopakiem ultimatum. Albo odnajdzie miłość życia i ustatkuje się, albo straci prawo do tronu. Czaruś, wspierany przez sprytną złodziejkę Laurę, wyrusza więc w pełną przygód podróż, w poszukiwaniu sposobu na zneutralizowanie zaklęcia. Czy zdoła pokonać klątwę i znaleźć „tę jedyną”, zanim będzie za późno?

17 sierpnia: 17:00

18 sierpnia: 17:00

 19 sierpnia: 17:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h30

 


Sicario 2: Soldado

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Matt i Alejandro powracają na pogranicze amerykańsko-meksykańskie, by dopaść Carlosa Reyesa, narkotykowego  barona, który trudni się także przemytem broni dla terrorystów. To co miało być szybką i stosunkowo prostą misją, wkrótce przeradza się w prawdziwą wojnę. Okazuje się bowiem, że Pentagon wydał zgodę na użycie oddziałów specjalnych i ciężkiego uzbrojenia do bezwzględnej walki z sojusznikiem terrorystów. Matt i Alejandro wiedzą, że te metody na pograniczu zamiastprzynieść upragniony skutek, mogą wywołać katastrofę. Alejandro podejmuje się samotnej misji po drugiej stronie granicy, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak pragnął zapomnieć.

17 sierpnia: 19:00

18 sierpnia: 19:00

 19 sierpnia: 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 2h02

 


Młodzi Tytani: Akcja! Film

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Tytani odnoszą wrażenie, że wszyscy najsłynniejsi superbohaterowie występują we własnych filmach — znaczy się wszyscy oprócz Młodych Tytanów! Jednak lider grupy — Robin, ma zamiar to zmienić. Chce być postrzegany jako gwiazda, a nie tylko postać drugoplanowa.  Gdyby tylko udało im się zwrócić na siebie uwagę najbardziej rozchwytywanego reżysera w Hollywood…  Pełni entuzjazmu i zwariowanych pomysłów Młodzi Tytani wyruszają do Tinsel Town w przekonaniu, że uda im się spełnić marzenia. Kiedy grupa trafia w ręce Super-Czarnego charakteru i jego maniackiego planu podbicia całego świata, sytuacja całkowicie wymyka się spod kontroli. Więzy przyjaźni i duch walki łączące członków grupy zaczynają słabnąć, stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Młodych Tytanów!

31 sierpnia: 17:00

1 września: 17:00

 2  września: 17:00

+ seanse wakacyjne

(patrz plakat)

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h32

 


I że Ci nie odpuszczę

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

"I że ci nie odpuszczę" - komedia romantyczna nie do zapomnienia! Kate to samotna matka, która nie poddaje się przeciwnościom losu. Pracuje na dwie zmiany, prowadzi dom i uczy się do egzaminów, by dostać wymarzoną pracę. Tymczasem zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu, należącego do playboya otoczonego supermodelkami i służbą. Choć Leo jest dziedzicem wielkiej fortuny, nie zamierza zapłacić jej ani grosza. Kate dostaje szansę rewanżu, gdy w trakcie nocnej imprezy rozpieszczony milioner wypada za burtę i traci pamięć. Przekonuje go, że od lat są małżeństwem i wprowadza w „prawdziwe życie” budowlańca z trójką dzieci. Sytuacja szybko wymyka się jej spod kontroli, bo beztroski macho zaczyna doskonale odnajdywać się jako tata i obowiązkowy mąż. Tymczasem Kate, ku swojemu zaskoczeniu, coraz bardziej ulega jego urokowi. 

31 sierpnia: 19:00

1 września: 19:00

 2 września: 19:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h52

 


UWAGA: Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze bez podania przyczyny, owe zmiany będą zaznaczone w repertuarze kina, prosimy o dokładne sprawdzanie repertuaru.

 

Design by FxDesign Rolety