W repertuarze:

           szczegóły w repertuarze

 

           szczegóły w repertuarze

 

 

           szczegóły w repertuarze

 

Biały Kieł

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie. nawet dla Iniemamocnych.

2 października: 16:00

 3 października: 16:00

 4 pażdziernika: 16:00

 5 października: 16:00

 7 października: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h25


Patryk

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Życie Sary Francis stoi na głowie. Ostatnia rzecz jakiej jej teraz trzeba to mały, nieporadny ktoś, kim trzeba się opiekować. Szczególnie jeśli ten ktoś ślini się, chrapie i wyżera, co lepsze kąski z kuchennego śmietnika. A jednak! Sara dostaje w spadku rozpieszczonego, humorzastego mopsa, który z niewymuszonym urokiem zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce okaże się jednak, że ten czworonożny rozbójnik o spojrzeniu niewiniątka ma w sobie takie pokłady ciepła i miłości, że nie sposób mu się oprzeć. Niechciany kudłaty lokator staje się wkrótce najlepszym przyjacielem Sary, a jej życie zaczyna nabierać zupełnie nowych barw, gdy okazuje się jak wielu przystojniaków ma słabość do uroczych psiaków.

2 października: 18:00

 3 października: 18:00

 4 pażdziernika: 18:00

 5 października: 18:00

 6 października: 18:00

 7 października: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 7+

czas trwania: 1h36


Pozycja obowiązkowa

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale "Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

2 października: 20:00

 3 października: 20:00

 4 pażdziernika: 20:00

 5 października: 20:00

 6 października: 20:00

 7 października: 20:00

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h44

 


Księżniczka i smok

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

W przeddzień swoich siódmych urodzin, Księżniczka Basia, która najbardziej na świecie uwielbiała czytać, sięgnęła po nową książkę, która okazała się być zaczarowana. Kiedy dziewczynka ją otworzyła, spomiędzy kartek wyfrunęła chmara wielokolorowych motyli! Gdy Basia chciała złapać jednego z nich, w magiczny sposób przeniosła się do baśniowej krainy. Zachwycona urodą nowego miejsca, postanowiła zostać choć na chwilę. Wędrując po nieznanej ale pięknej okolicy, odważnaa dziewczynka spotkała sympatycznego Smoka zwanego Smokusiem – ze względu na jego przemiły charakter. Smokuś i Basia z miejsca się polubili i spędzili razem cały dzień na wspaniałej zabawie. Gdy dziewczynka poczuła zmęczenie, Smokuś odprowadził ją do domu. "To były moje najlepsze urodziny" pomyślała Księżniczka i zasnęła w swoim łóżku niezmiernie szczęśliwa. Tak rozpoczynają się przygody Księżniczki Basi, która w dniu swoich siódmych urodzin, po raz pierwszy opuściła królewski pałac i wkroczyła do baśniowego świata. Od tego dnia wracała w nowopoznane miejsce każdego wieczoru.

9 października: 16:00

 10 października: 16:00

 11 pażdziernika: 16:00

 12 października: 16:00

 13 października: 16:00

 14 października: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h15


Kamerdyner

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Mateusz Krol (Sebastian Fabijański), kaszubski chłopiec, po śmierci matki zostaje przygarnięty przez arystokratkę Gerdę von Krauss (Anna Radwan) pochodzącą z majętnego pruskiego rodu. Dorasta w pałacu. Rówieśniczką Mateusza jest córka Kraussów Marita (Marianna Zydek). Między młodymi rodzi się miłość. Ojcem chrzestnym chłopca jest kaszubski patriota Bazyli Miotke (Janusz Gajos), który podczas konferencji pokojowej w Wersalu walczy o miejsce dla Kaszub na mapie Polski, a potembuduje symbol jej gospodarczego sukcesu: Gdynię. Traktat wersalski, który daje Polsce niepodległość, jednocześnie sprawia, że Kraussowie tracą majątek i wpływy. Wszyscy bohaterowie czują, że świat, który znali, wkrótce diametralnie się zmieni. Zbliża się II wojna światowa. Wśród żyjących obok siebie Kaszubów, Polaków i Niemców wzbierają niechęć i nienawiść. Tragicznym finałem tych napięć jest brutalny mord w lasach Piaśnicy

9 października: 18:00

 10 października: 18:00

 11 pażdziernika: 18:00

 12 października: 18:00

 13 października: 18:00

 14 października: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D PL

ograniczenia: 15+

czas trwania: 2h30


Tajemnice Silver Lake

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Bohaterem nowego filmu Davida Roberta Mitchella jest bezrobotny pożeracz popkultury z Los Angeles Sam (Andrew Garfield przekonująco wydobywa ze swojej postaci rys wiecznej chłopackości), który chciałby zrobić coś sensownego, ale chwilowo poprzestaje na masturbacji i grze na Nintendo. Tajemnicze zniknięcie atrakcyjnej dziewczyny z sąsiedztwa obudzi jednak w młodzieńcu niezmordowanego Philipa Marlowe'a. Na ślad spisku (w który zamieszani są milioner, zabójca psów i autor muzycznych hitów) naprowadzają Sama informacje zakodowane na starych VHS-ach, hollywoodzkie lokacje, znaki na ścianach, piosenki i komiksy.

9 października: 21:00

 10 października: 21:00

 11 pażdziernika: 21:00

 12 października: 21:00

 13 października: 21:00

 14 października: 21:00

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 2h15

 


Mała Stopa

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Przygodowa animacja "Mała Stopa" przedstawia legendę o Wielkiej Stopie z zupełnie innej perspektywy, kiedy bystry, młody Yeti znajduje coś, co według niego nie istnieje - człowieka. Wieści o tej "Małej Stopie” przynoszą mu sławę i wywołują poruszenie w społeczności prostych Yeti, rodząc pytania o to, co jeszcze można znaleźć w wielkim świecie otaczającym ich zaśnieżoną wioskę. To szalona opowieść o przyjaźni, odwadze i radości odkrywania. 

16 października: 16:00

 17 października: 16:00

 18 pażdziernika: 16:00

19 października: 16:00

 21 października: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h37


Juliusz

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Tytułowym bohaterem jest uporządkowany nauczyciel plastyki (Wojciech Mecwaldowski), którego głównym problemem w życiu jest ojciec (Jan Peszek) – nieustająco imprezujący artysta-malarz. Kiedy senior przeżyje drugi zawał serca, a mimo to odmówi zmiany stylu życia, Juliusz będzie musiał znaleźć sposób na to, by wpłynąć na jego zachowanie. Lekarstwem na bolączki bohatera wydawać się będzie przypadkowo poznana, beztroska lekarz weterynarii – Dorota (Anna Smołowik). Okaże się jednak, że prawdziwe problemy dopiero nadchodzą…

16 października: 18:00

 17 października: 18:00

 18 pażdziernika: 18:00

 19 października: 18:00

 21 października: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D PL

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h37


Kler

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

16 października: 20:00

17 października: 20:00

 18 pażdziernika: 20:00

 19 października: 20:00

 20 października: 20:30

 21 października: 20:00

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D PL

ograniczenia: 15+

czas trwania: 2h15

 


Kopciuszek historia prawdziwa

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Po przybyciu na królewski bal, Kopciuszek i jej przyjaciele odkrywają sekret. Okazuje się, że prawdziwy książę został zamieniony w mysz, a jego miejsce na dworze zajął oszust, kontrolowany przez podstępną wiedźmę. Aby uratować księcia i pokonać siły zła, Kopciuszek uda się w niezwykłą, zaczarowaną podróż. Wspierana przez wiernych towarzyszy, trzy myszki i rezolutną czarodziejkę, dzielna bohaterka zrobi wszystko, by przywrócić ład w królestwie.

23 października: 16:00

 24 października: 16:00

 25 pażdziernika: 16:00

 26 października: 16:00

 27 października: 16:00

 28 października: 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D dubbing

ograniczenia: brak

czas trwania: 1h27

 


Czarne Bractwo. BlackKklansman

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Jest początek lat siedemdziesiątych, a Ron Stallworth (John David Washington) jest pierwszym czarnoskórym detektywem, który służy w Departamencie Policji w Colorado Springs. Zdeterminowany, by wyrobić sobie nazwisko, Stallworth odważnie decyduje się na niebezpieczną misję: infiltracje Ku Klux Klanu. Razem z kolegą Flipem Zimmermanem (Adam Driver) tworzą grupę, której udało się przeniknąć do struktur Ku Klux Klanu. Udowodnili rasistowskie działania organizacji, uniemożliwili dokonanie zamachu, w którym mieli zginąć ludzie.

23 października: 18:00

 24 października: 18:00

 25 pażdziernika: 18:00

 26 października: 18:00

 27 października: 18:00

 28 października: 18:00

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 2h08

 


Korpo

 

Kliknij plakat aby zobaczyć zwiastun

Opis filmu:

Kiedy gramy:

Świat wielkich korporacji rządzi się własnymi prawami. Niesłusznie oskarżony o błąd młody prawnik, Derek Cho (Steven Yeun – The Walking Dead), zostaje zwolniony z pracy. Chłopak nie poddaje się jednak bez walki. Pragnie dowieść prawdy i rozliczyć się z szefem.  Los mu sprzyja, gdyż w tym samym czasie w biurowcu rozprzestrzenia się wirus ID-7, wywołujący niekontrolowane akty agresji oraz zanik hamulców moralnych wśród zakażonych. Według prawa osoba chora, działająca pod wpływem wirusa nie będzie sądzona za swoje czyny. 

Budynek firmy zostaje poddany ścisłej kwarantannie, a przepełniony gniewem, pobudzony przez wirus, Derek toruje sobie drogę do biura zarządu młotkiem. Pomaga mu Melanie Cross (Samara Weaving – Trzy billboardy za Ebbing, Missouri), która też ma do wyrównania rachunki z firmą.
   
Kwarantanna trwa kilka godzin, dlatego bohaterowie muszą podjąć morderczy wyścig z czasem, by dokonać zemsty i uniknąć kary. 

23 października: 20:30

 24 października: 20:30

 25 pażdziernika: 20:30

 26 października: 20:30

 27 października: 20:30

 28 października: 20:30

 

 

 

 

 

 

 

 

wersja: 2D napisy

ograniczenia: 15+

czas trwania: 1h34

 


UWAGA: Kino zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze bez podania przyczyny, owe zmiany będą zaznaczone w repertuarze kina, prosimy o dokładne sprawdzanie repertuaru.

 

Design by FxDesign Rolety